Organizasyon

Superbrands bugün  85’ten fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir


Superbrands markalaşma konusunda dünyanın en büyük bağımsız değerlendirme kuruluşudur. Superbrands dünyadaki en güçlü ve değerli markaları yayınladığı kitaplar ve ulusal çapta düzenlediği pazarlama programları aracılığıyla tanıtır.

Global bir kuruluş olarak Superbrands markalaşmanın tanıtımı konusunda faaliyet gösterir. Dünyanın en önemli pazarlarını kapsayan 85’ten fazla ülkede faaliyetlerini sürdürür. Bugüne kadar 400’den fazla yayınla dünya çapında 20,000’den fazla büyük markayla işbirliği yapmıştır.

“Supermarka Statüsü”nü kazanan bir marka pazardaki konumunu güçlendirir, prestij kazanır ve markayı rakiplerinden bir üst kulvara taşır. Sadece “Süpermarka Seçici Kurulu” oylaması ve yapılan kamuoyu araştırması sonucu en yüksek puana ulaşan markalar “Süpermarka Statüsü”ne hak kazanarak Süpermarka programına katılmaya davet edilirler.

Süpermarka Seçici Kurulu üyeleri marka, reklam, pazarlama, tasarım, ürün yönetimi, halkla ilişkiler ve iş dünyasında tecrübe ve bilgeliğiyle ön plana çıkmış yönetici ve uzmanlardan oluşur.